ترمو خارجی ترمو فنلاندی چوب ترمو

قیمت چوب ترمووود فنلاندی

با پیشرفت های به وجود آمده در زمینه های مختلف و بروز شدن علوم، تمایل افراد به سمت بهره گیری از مواردی که بالاترین کیفیت و کارآمدی را دارد، افزایش یافته است. در زمینه ساختمان سازی این مسئله را می توان با تغییرات واضحی شاهد بود. متریال های مورد استفاده در این بخش در هر روز نسبت به گذشته پیشرفته تر می گردد و معایب و نقاط ضعف احتمالی در آن ها کاهش می یابد. ضمن اینکه توجه به المان هایی که سازگار با محیط زیست باشد، در طراحی سازه ها بیشتر از پیش مورد دقت قرار گرفته است. با یک مقایسه کلی می توان دید که میزان استفاده از موادی چون چوب در طراحی بخش های مختلف ساختمانی به جای مواد شیمیایی و مصنوعی افزایش داشته و تمایلات به این سمت روند صعودی را به خود اختصاص داده است. بسته به نوع کار، بازه قیمتی مورد نظر، طراحی به کار رفته برای فضاها و موارد دیگر؛ نوع چوب مورد استفاده تعیین می گردد. به همین جهت سطح نرخی کارها ممکن است کاملا متفاوت باشد. برای دریافت اطلاعات دقیق از قیمت چوب ترمووود فنلاندی و خریداری بهترین نوع در عالی تری سطح کیفی آن، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

قیمت چوب ترمو فنلاندی
قیمت چوب ترمو فنلاندی

دلایل تمایل بالا به خریداری چوب ترمووود فنلاندی

باید دانست که به صورت کلی چوب های طبیعی زمانی که با بهره گیری از روش های پیشرفته و از طریق حرارت بالا اصلاح می شوند، بر آن ها نام محصولات ترمو اطلاق می گردد. این مکانیسم باعث می شود که موارد آسیب زایی چون رطوبت که درون بافت داخلی وجود دارد، از بین رفته و محصولی مقاوم، مستحکم، با ماندگاری بالا و آماده مصرف در اختیار افراد قرار گیرد. برای فرآوری سازی این تولیدات می توان انواع مختلفی از چوب ها را مورد بهره برداری قرار داد. اما معروف ترین و بهترین در میان همه آنان را می توان مدل فنلاندی اش دانست. این منطقه دارای پوشش بسیار خوب و با کیفیتی بوده که در سراسر جهان پرآوازه می باشد. به دلیل همین کیفیت بالا و مرغوبیت زیادش است که خریداران با هر  قیمت چوب ترمووود فنلاندی را درخواست می نمایند. باید این نکته را مدنظر قرار داد که حتما سفارشات را از محل ها معتبر و مراکز اصیل تهیه نمود. چرا که بازار این متریال ها با توجه به گسترش آن ها داغ بوده و همین امر سودجویان را جذب نموده است. این افراد با ارائه محصولات تقلبی به جای کالای اصیل به مشتریان ناآگاه، سودهای هنگفتی را به جیب می زنند. در این میان خریدارها هستند که متحمل ضرر خواهند شد. به همین جهت مجموعه بناوود با فراهم آوردن تمامی امکانات لازم، محصولات باکیفیت را به عرضه می رساند. کالاهای موجود در این مرکز، به صورت مستقیم و بدون واسطه اضافی از تولید کنندگان و وارد کنندگان تهیه شده اند.

چوب ترمووود فنلاندی
چوب ترمووود فنلاندی

 

بازه قیمت چوب ترمووود فنلاندی در کشور

بنا به اینکه کاربری مورد نظر افراد از این محصولات چه خواهد بود، هزینه نهایی نیز متنوع می گردد. این تولیدات در مدل های مختلفی برای موارد استفاده متنوع عرضه می شوند. در ابتدا لازم است که مشخص گردد این کالا برای چه قسمتی و در چه ابعادی قرار است به کار گرفته شود. ضخامت، متراژ، نوع پروفیل و جنس آن المان های مهمی در تعیین بازه قیمت چوب ترمووود فنلاندی خواهند بود. در کنار همه این موارد، داخلی و یا وارداتی بودن این کالا نیز بر روی نرخ نهایی فروشش تاثیر مستقیمی دارد. زمانی که این ها به شکل داخلی تولید شوند، نوسانات قیمتی کمتری را در بازارها تجربه می نمایند. چرا که واحد پول مورد معامله در آن یکی است. اما در صورتی که از محصولات وارداتی استفاده گردد، باید توجه داشت که نوسان های نرخی زیادی وجود دارد. زیرا تولید آن با یک واحد پولی شکل گرفته و حال عرضه اش در کشور ما با ارز دیگری صورت می پذیرد. این تفاوت در ارزها زمینه بروز نوسان هایی در قیمت محصولات خواهد بود. بهتر است پس از بررسی موارد موجود در بازار از لحاظ کیفی، کمی و قیمتی ضمن مقایسه و برآورد نیاز اقدام به خرید بهترین گزینه متناسب با کاربری مورد نظر نمود.

قیمت چوب ترمو
قیمت چوب ترمووود فنلاندی

 

انواع پروفیل های چوب ترمووود فنلاندی

با توجه به کاربری های متنوع این تولیدات و قابلیت استفاده در فضاهای گوناگون، تولید کنندگان استاندارهایی را برای ساخت محصولات خود بنا به نیاز مصرف کنندگان قرار دادند. این گونه کالاهایی باکیفیت تر و کاربردی تر به بازارهای عرضه روانه می شود. لازم به توجه است که این مسئله بر قیمت چوب ترمووود فنلاندی تاثیر گذار است. بر حسب ویژگی های مختلف مدنظر در تولید و شکل ظاهری آن ها، می توان این دسته بندی ها را برای محصولات در این بخش لحاظ نمود.

SHP

محصولات تولیدی در این مدل، به صورت معمول برش خورده و دارای سطحی صاف و یکدست می باشند. این نوع، مرسوم ترین و پر درخواست ترین در بین دیگر موارد است. به دلیل برش صاف و صیقلی بودن آن، نمای زیبایی را در زمان استفاده به محیط می بخشد.

DECK

در این بخش، تولیدات از حالت اولیه خارج شده و دیگر به صورت ساده نیستند. به جهت محافظت بیشتر از قطعات در هنگام به کارگیری، برش هایی موازی بر روی محصول به وجود می آید. این کار باعث می شود که از بخش های مختلف در برابر احتمال جا به جایی و لغزش محافظت شده و از آسیب ها جلوگیری به عمل آید.

UTV و UTS

و مدل بعدی به شکل مدرن تری طراحی شده است. در این نوع از تولیدات، آن ها را به شکل قطعاتی طراحی نمودند که در یکدیگر ادغام شوند. این پیوستگی از طریق اتصال فاق و زبانه ای صورت می پذیرد. این کار علاوه بر ایجاد استحکام ویژه تر برای قطعات، زیبایی بیشتری به کل فضا می بخشد و آن را برای استفاده در نماها متناسب تر می گرداند.

قیمت چوب ترمووود فنلاندی در مدل های گفته شده متفاوت می باشد. برای خرید مطمئن این گونه تولیدات با نرخ کاملا به صرفه، واقعی و با بهترین کیفیت کار بهتر است از محصولات موجوعه بناوود بازدید به عمل آورید. این تیم با تولید کنندگان داخلی و وارد کنندگان کالاها از خارج، به صورت مستقیم در ارتباط بوده و چوب های باکیفیت را بدون هیچ واسطه اضافی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. این کار باعث شده هم قیمت ها در این مجموعه از ثبات خوبی برخوردار باشد و همچنین محصولات اصیل و مرغوب به خریدارها عرضه گردد.

تنوع رنگی در ترموود فنلاندی

ترمووودهای تولید شده از درختان موجود در این منطقه، در کل جهان به داشتن کیفیت بالا شناخته شده می باشد. شرکت های تولیدی آن، برای ایجاد زیبایی بیشتر در کارها، اقدام به ساخت و عرضه رنگ هایی متناسب با متریال خود نیز داشته اند. این رنگ ها جلوه زیباتری را به کار می بخشند. همچنان که مقاوت سطحی محصول را نیز بالا می برند و از آن در برابر اشعه های خورشید محافظت می نمایند. این گونه احتمال تغییر رنگ چوب بسیار کمتر می گردد. قیمت چوب ترمووود فنلاندی به دلیل کیفیت فراوانش، در سطح بالاتری نسبت به دیگر رقیبانش قرار دارد. از این رو استفاده از رنگ ها برای حفظ کیفیت بیشتر و در دوره طولانی تر کاملا منطقی و عاقلانه به نظر می آید. این رنگ ها بر دو پایه آب و روغنی تولید شده اند که تفاوت آن ها در خلوصشان می باشد. مدل روغنی خالص تر بوده و به همین جهت ماندگاری بهتری را بر روی سطح کار به وجود می آورد. از این رو قدرت محافظت کنندگی اش به مراتب بالاتر می رود.

رنگ چوب ترمووود فنلاندی
رنگ چوب ترمووود فنلاندی

 

ویژگی های مهم چوب ترمووود فنلاندی

یکی از مهم ترین این ویژگی ها را می توان در خود درخت دانست. بافت های موجود در آن ها کاملا به شکل منظمی بوده و گره های موجود در آن به حالت پروانه ای می باشند که همین مسئله کیفیت کار را بالا برده است. پس از آن نیز این کشور دارای بالاترین استانداردها در تولید محصولات است. به طوری که در یک مقایسه کلی بین این تولیدات با محصولات سایر نقاط دنیا، می توان اختلافی آشکار را مشاهده نمود. از این نظر بالا بودن قیمت چوب ترمووود فنلاندی نسبت به دیگر برندها کاملا منطقی خواهد بود. این محصولات در برابر شرایط محیطی مختلف مقاومت و ماندگاری خوبی را از خود نشان داده اند. نسبت به حشرات، رطوبت، اختلافات دمایی، تغییرات آب و هوایی و مواردی از این قبیل ثبات خوبی را دارا می باشد. ضمن اینکه در برخی برندهای دیگر دیده شده که برش ها دارای ترک های ریزی هستند. اما در این مدل هیچ گونه ترکی وجود نداشته و کار به شکل یکدست و با کیفیت بالا برش خورده است. همگی این موارد در کنار یکدیگرند که این تولیدات را به محصولی با مرغوبیت بالا و دوام ویژه تبدیل می نماید و خریداران را به سمت سفارش ترغیب می کند.

نکات مهم در نگهداری چوب ترمووود فنلاندی

برای افزایش دوام و حفظ کیفیت اولیه کار بعد از سال ها لازم است به یکسری از نکات توجه ویژه ای شود. با توجه به قیمت چوب ترمووود فنلاندی، رسیدگی های بعدی می تواند سلامت و زیبایی همیشگی کار را تضمین نماید. در قدم اول اگر از این تولیدات برای نمای بیرونی ساختمان استفاده می نمایید، بهتر است آن را با رنگ های درجه یک مخصوص رنگ کنید تا از اشعه آفتاب در امان باشند. این گونه از آسیب های احتمالی جلوگیری به عمل می آید. ضمن اینکه برای بالا بردن مقاومت آن خصوصا در برابر رطوبت های ناشی از بارش باران، می توان سطح آن را با لاک های مخصوص نیز عایق نمود. اگر از این محصول ها در محیط های استخری بهره می برید، علاوه بر این ها لازم است که از روغن های مخصوصی نیز بهره گیرید تا از به وجود آمدن جلبک ها در کنار آن ها جلوگیری به عمل آید. با انجام این تدابیر قطعا کیفیت، زیبایی، دوام و ثبات تولیدات تا حد بسیار زیادی در طولانی مدت حفظ می گردد. مجموعه بناوود محصولات این بخش را در بالاترین سطح کیفی و در بهترین شرایط قیمتی به مشتریان خود عرضه می نماید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

02177270099