چوب ترمو
شرکت های ترمووود

معرفی کامل شرکت های ترمووود ایرانی و خارجی

 

شرکت های تولید کننده چوب ترمووود در کل جهان به طرز پراکنده مشغول به فعالیت هستند و مکان اصلی فعالیت های این شرکت در کشور فنلاند و بعضی دیگر از آنها در کشورهای اروپای شرقی مثل روسیه مشغول فعالیت هستند. در کشور ایران هم  در زمینه ی تولید چوب ترمووود مشغول به فعالیت هستند. شرکت تولیدی بناوود یکی دیگر از شرکت هایی است که در ایران به این کار پرداخته است.  برای اینکه با بهترین و معتبرترین شرکت های تولیدی این چوب چه در خارج کشور یا داخل کشور ایران آشنا شوید با ما همراه شوید.

معرفی کامل شرکت های ترمووود ایرانی
معرفی کامل شرکت های ترمووود ایرانی

معروف ترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده ترمووود در ایران

 • شرکت بناوود

 • یکی از شرکت های تولید کننده ترمووود در ایران است که محصولات تولیدی خود را مطابق با استانداردهای انجمن بین المللی ترمووود فنلاند، تولید می کند و هم چنین در بازار پخش می کند، شرکت بناوود است.  برای شناختن تولید کننده های باکیفیت و معتبر، مهم ترین گزینه استفاده کردن از استانداردهای این انجمن است. انجمن بین المللی ترمووود فنلاند با این هدف تشکیل شده است که از استانداردهایی که مشخص کرده است در تولید این نوع چوب استفاده کرده باشند. به همین خاطر هیچ  شرکتی یا تولید کننده ای حق ندارند که بدون اجازه و دریافت مجوزهای ضروری از این انجمن  از اسم و نام تجاری این انجمن برای فروش محصولات خود استفاده کنند، زیرا این انجمن گواهینامه ساخت چوب ترمووود را به این شرکت ها می دهد. در ایران محصولات ترمووود به دو دسته مهم و اصلی تقسیم بندی می شود.محصول های شرکت های داخلی به همان صورت که در بالای مقاله توضیح دادیم توسط شرکت تولیدی کشور که از طرف انجمن بین المللی ترمووود فنلاند گواهی و مجوز برای تولید این چوب را دارد و آن را تولید می کنند و هم چنین با استفاده از آن محصول های متنوعی را تولید می کنند و  محصولات شرکت های خارجی که به وسیله ی شرکت های داخلی به کشور ما صادر یا وارد می شود.
 • شرکت نارون چوب
  شرکتبناوود

شرکت بناوود بیشتر از چند سال است برای تولید چوب ترمووود اقدام به فعالیت کرده است. چوب خام مورد نیاز خود را برای تولید محصولات خود از کشور روسیه تامین می کند و خط تولید خود را با همکاری شرکت های فنلاندی طراحی و اجرا کرده است. بناوود در طول کار و فعالیت خود در این زمینه موفق و پیروز شده است که مجوز برای گواهی نامه ی انجمن بین المللی ترمووود فنلاند را بگیرد و هم چنین توانسته است که محصولات متنوع و زیبایی در زمینه ترمووود را تولید کند.

شرکت تولیدی محبوب نارون چوب

یکی از معتبر ترین شرکت های ایرانی ترمو که هم تولید کننده و هم واردکننده مستقیم تمامی برند های مطرح کشور های فنلاند و استونی میباشد مجموعه بزرگ نارون چوب میباشد. که با سابقه بیش از 10 سال همراه شما عزیزان است.

 • شرکت صنعتی رسپیناوود راشین

 • این شرکت یکی دیگر از شرکت هایی است که نمایندگی رسمی از انجمن بین المللی ترمووود فنلاندی را گرفته است و کار خود را از سال ۱۳۹۰ را در صنعت دکوراسیون های داخلی و خارجی آغاز کرده است و توانسته است که محصولات خود را با بالا ترین کیفیت تولید کند و هم چنین به خاطر این توانایی در مدت زمان کوتاهی به یکی دیگر از شرکت های برتر و معتبر در کشور تبدیل شده است. این شرکت تمام سعی و تلاش خود را کرده است که محصولات خود را با بالا ترین و بهترین کیفیت و با استفاده از استانداردهای روز دنیا محصولات خود را تولید و طراحی کند تا بتواند نظر مشتری های بیشتری را به خودش جلب کند.
 • شرکت مازند چوب آریا

 • این شرکت هم مانند سایر شرکت های دیگر جزء شرکت هایی است که در صنعت چوب مشغول به فعالیت است و بیست سال است که نام خود را حفظ کرده است. شرکت مازند چوب آریا اولین شرکتی است که در ایران اقدام به بستن و عقد قرارداد و خرید فناوری های برتر و معتبر در ارتباط با ترمووود با تکنولوژی فنلاند کرده است. هم چنین برای خط تولید کارخانه خود از متخصصین های فنلاندی استفاده می کند و خط تولید را در سال ۱۳۹۶ شروع کرده است. در خط تولید این کارخانه از بروز ترین و برتر ترین دستگاه ها استفاده شده است که می تواند انواع و اقسام چوب های ترمووود را در سایز و اندازه های متنوع تولید کند و به بازار عرضه کند.
 • شرکت تهران وود

 • شرکت تهران وود یکی دیگر از شرکت هایی است که در زمینه تولید ترمووود فعال است و کار خود را در سال ۱۳۸۵ با هدف طراحی و اجرا کردن دکوراسیون های ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری کار خود را شروع کرده است و هم چنین کار خود را در انواع پروژه های ساختمانی گسترش داده است. این شرکت در سال ۱۳۸۸ اقدام به تولید چوب ترمووود کرده است و از سال ۱۳۹۲ کار خود در زمینه فروش، واردات و توزیع کردن سایر محصولات که تولید کرده است را گسترش داده است. شرکت تولیدی تهران وود هم اکنون در بازار چوب کشورمان مشغول فعالیت است و با انجام دادن انواع پروژه ها در زمینه چوب و تولید ترمووود باعث شده است که جزء بهترین شرکت هایی باشد که در زمینه تولید ترمووود فعالیت دارد.
 • شرکت وود مستر

 • یکی دیگر از شرکت هایی که در زمینه تولید ترمووود و عرضه آن فعالیت دارد، شرکت وود مستر هست که جزء شرکتهای معتبر و برتر شناخته شده است و هم چنین جزء شرکت هایی است که تجربه های فراوانی دارند در این زمینه دارند به حساب می آید. این شرکت در سال ۱۳۶۵ کارش را شروع کرده است و هم چنین بیشتر از سی سال سابقه و تجربه در زمینه دکوراسیون داخلی و فضاهای محیطی و شهری دارد. شرکت وود مستر این توانایی را دارد که در زمینه طراحی و تهیه کردن مصالح به طور عمده و جزئی چوب ترمووود را دارد و هم چنین برای تهیه رنگ آن از کمپانی های معتبر و برتر و از استانداردهای به روز اروپا و هم در اجرا کردن پروژه ها به صورت خبره و حرفه ای مشغول به فعالیت هستند.
 • شرکت های ترمووود
  شرکت های ترمووود
 • شرکت دیاوود

 • یکی دیگر از شرکت هایی که به صورت فعال در زمینه تولید ترمووود مشغول به فعالیت هستند. هم چنین از سال ۱۳۹۰ کار خود را شروع کرده است و چوب مورد نیاز خود را از کشور فنلاند وارد کرده است. شرکت دیاوود برای اینکه حقوق مشتریان خود را حفظ کند و به خاطر اینکه اطمینان مشتری ها را به دست بیاورد دفتر و انباری خود را در یک جا درست و راه اندازی کرده است و در زمان های ویژه ای که خودش مشخص کرده است، مشتری ها می توانند در دفتر و انبار شرکت حضور داشته باشند تا سفارش های خودشان را تحویل بگیرند
 • شرکت مهندسی پارسیا

 • این شرکت یکی از شرکت های برتر در زمینه تولید و عرضه ترمووود است و از سال ۱۳۸۵ شروع به فعالیت کرده است و قادر به طراحی و اجرای انواع پروژه معماری و ساختمانی دارد و بیشتر از ده سال سابقه ی درخشان در این زمینه دارد. هم چنین برای انجام پروژه های خود از بهترین مواد و استانداردهای به روز روز در جهان استفاده کرده است و از مهندس ها و معمار های جوان و متخصص برای انجام کار خود استفاده می کند و اولین تجربه و کار خود را از سال ۱۳۸۶ شروع کرده است و هم اکنون بیشتر از ۱۰۰۰ پروژه را تحویل داده است.

نکته های در مورد شناختن بهترین شرکت های خارجی

همان گونه که توضیح دادیم شرکت های زیادی  وجود دارد که اقدام به تولید و فرآوری چوب ترمووود کرده اند ولی برای شناختن بهترین و معتبرترین شرکت های تولیدی چوب ترمووود به نکته هایی زیر توجه کنید.

شرکت های ترمووود معتبر و معروف

 

 • در درجه اول خیلی مهم است که اطلاع داشته باشید که شرکت های تولیدی چوب ترمووود باید گواهی نامه از طرف انجمن بین المللی ترمووود فنلاند داشته باشند یعنی باید بتوانند تمام استانداردهای مهم و لازم را برای تولید محصول در خط تولیدی خودشان به کار برده باشند.
 • نکته دیگر در ارتباط با شناسایی شرکت های تولیدی چوب ترمووود این است که از انواع چوب های درخت ها برای تولید چوب ترمووود استفاده کرده باشند. پس بر این اساس چوب ترمووود به دو دسته سخت چوب و نرم چوب تقسیم می شود چون درخت های هر یک از منطقه های جغرافیایی ویژگی های متنوعی دارند برای مثال چوب درخت های شمال و جنوب فنلاند با هم متفاوت هستند و هم چنین چوب استخراج شده از جنگل های شمال فنلاند کیفیت بسیار خوب و قیمت بالا تری دارد. پس معیار خوب برای معتبر بودن شرکت های تولید کننده ترمووود، استفاده کردن از منبع چوب خام است.
 • نکته های در مورد شناختن بهترین شرکت های خارجی
  نکته های در مورد شناختن بهترین شرکت های خارجی

در نتیجه این نکته ها مهم ترین مسئله های دسترسی به این شرکت ها در این زمینه فعالیت دارند.

معروف و معتبرترین شرکت های شرکت های تولید کننده چوب ترمووود در دنیا

 • METSA 

 • متسا یکی دیگر از شرکت هایی است که برای تولید چوب ترمووود و محصولات خود از چوب درخت های جنگل های شمال فنلاند استفاده می کنند.
 • EKOSAMPO 

 • این شرکت فنلاندی را جزء بزرگترین و اولین شرکت تولید کننده های چوب ترمووود در دنیا است و فعالیت خود را از سال ۱۹۹۷ میلادی شروع کرده است.
 • معروف و معتبرترین شرکت های شرکت های تولید کننده چوب ترمووود در دنیا
  معروف و معتبرترین شرکت های شرکت های تولید کننده چوب ترمووود در دنیا
 • LUNAWOOD

 • شرکت لونا وود به رهبر تولید جهانی چوب ترمووود معروف است. این شرکت سالانه ۱۵۰ هزار متر مکعب چوب ترمووود تولید می کند و بیشتر از ۸۰ درصد محصول های خود را صادر می کنند.
 • AURESKOSKI

 • این شرکت فنلاندی از سال ۱۸۶۴ میلادی به کار تولید چوب ترمووود پرداخته است و اکنون با تولید ۱۲۰ هزار مترمکعب از انواع چوب ترمووود فرآوری شده استفاده می کنند و یکی دیگر از شرکت های به حساب می آید که در طول سال بیشترین محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر می کند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

02177270099